Друкарня «Перший Супермаркет поліграфії» – всі поліграфічні послуги в Києві

В даний час все більш поширеною стає думка, що друк на паперових носіях – це пережиток минулого. Чи так це?
Ні, все з точністю до навпаки. Розвиток комп’ютерної техніки та цифрових технологій послужило поштовхом до створення та запровадження інноваційних технологій в області поліграфії. Особливо це актуально для мегаполісів, зокрема, для друкарень Києва.

Нові технології дозволяють значно підвищити якість передачі кольору, наносити на абсолютно нові матеріали малюнки будь-якої складності,
а сам процес – радикально прискорити. Таким чином, при підвищенні якості поліграфії загальна ціна на друковану продукцію помітно знизилася.

Якісна поліграфія – це PSP – друкарня в Києві

У вас виникла креативна ідея в сфері друкованої рекламної продукції? Реалізувати її ви зможете за допомогою друкарні PSP – «Першого Супермаркету поліграфії». Протягом 5 років він успішно працює на ринку поліграфії в Києві, що дозволило напрацювати колосальний досвід і створити власний неповторний стиль. PSP пропонує вам не тільки цифровий або офсетний друк постерів, буклетів, календарів, журналів, а й широкого формату.

Наші фахівці зможуть реалізувати будь-які ідеї, використовуючи для цього найрізноманітніші носії:

  • біг-борди
  • банери
  • візитки
  • листівки
  • каталоги
  • проспекти
  • буклети
  • журнали
  • пакети і ін

У чому запорука ідеальної поліграфії?

Відмінна якість вам гарантовано, які б завдання не стояли: просування бренду або промоушн компанії, соціальна реклама або вітальна листівка. Досягти такої добротності дозволяє використання сучасного закордонного обладнання відомих марок.

Поліграфія належного рівня також є результатом якості витратних матеріалів: фарб, паперу, плівки. Ми використовуємо витратні матеріали тільки від відомих виробників, неодноразово підтвердили на світовому ринку гідну якість своєї продукції.

Філософія партнерства

Ми стверджуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення. Наші фахівці зможуть як обробити і підготувати до друку вже готовий макет, наданий замовником, так і розробити будь-який проект з нульового циклу. Вам достатньо буде озвучити загальну концепцію, а наші дизайнери і художники втілять її в життя. Керуючись побажаннями замовника, ми розробимо макет ваших буклетів, флаєрів, рекламних постів, перетягів тощо. При цьому, будучи професіоналами, неодмінно врахуємо правила колористики і особливостей людського сприйняття. Даний підхід дозволить отримати максимальний ефект від виготовленої продукції.

Принципи

Після розробки макета наші технологи проконсультують вас щодо оптимальних матеріалів, визначаться з технологією і підберуть потрібні фарби. Перед завершальним етапом ми проводимо кольорову пробу – попередній друк на вибраному носії з метою визначення, наскільки фарби будуть відповідати розробленому макету.
З метою досягнення максимально якісної передачі кольору усуваються всі невідповідності та неточності.

Оперативний друк

При офсетному або широкоформатному друці існують необхідні технологічні перерви. Якщо ж замовлення потрібно виконати «сьогодні на сьогодні», на допомогу приходить оперативний друк. Передача кольорів і півтонів настільки ж чітка, як і при офсетного друці, а завдяки безперервності процесу досягається максимальна швидкість.

З нами вся Україна побачить ваші ідеї. Зробивши замовлення на поліграфічні послуги у нас, ви переконаєтеся, що можливо високу якість при розумних цінах в кращій поліграфії Києва – «Перший Супермаркет поліграфії».

Дизайн настенных календарей: основные особенности

Настенные календари можно совершенно заслуженно считать одним из наиболее востребованных видов полиграфической продукции. Они пользуются немалым спросом, что вполне объяснимо. Такой предмет одновременно является…

Как разместить баннерную рекламу

Благодаря технологии широкоформатной печати, типографии могут предложить изготовление рекламных баннеров для коммерческих организаций. Как правило, баннер представляет собой полосу ткани шириной до 5 метров…

Стикер-арт: уличное искусство

Стикер-арт — вид уличного искусства, заключается в нанесении изображений на различные поверхности методом наклеивания стикера. Наклейка может иметь определенный размер, она наносится на стены…

Оборудование используемое при цифровой печати

В любой современной типографии применяется технология цифровой печати, и практически нигде уже не осталось ризографов, работающих по трафаретной технологии. Цифровая печать признана самым практичным…
Меню