Друкарня «Перший Супермаркет поліграфії» – всі поліграфічні послуги в Києві

В даний час все більш поширеною стає думка, що друк на паперових носіях – це пережиток минулого. Чи так це?
Ні, все з точністю до навпаки. Розвиток комп’ютерної техніки та цифрових технологій послужило поштовхом до створення та запровадження інноваційних технологій в області поліграфії. Особливо це актуально для мегаполісів, зокрема, для друкарень Києва.

Нові технології дозволяють значно підвищити якість передачі кольору, наносити на абсолютно нові матеріали малюнки будь-якої складності,
а сам процес – радикально прискорити. Таким чином, при підвищенні якості поліграфії загальна ціна на друковану продукцію помітно знизилася.

Якісна поліграфія – це PSP – друкарня в Києві

У вас виникла креативна ідея в сфері друкованої рекламної продукції? Реалізувати її ви зможете за допомогою друкарні PSP – «Першого Супермаркету поліграфії». Протягом 5 років він успішно працює на ринку поліграфії в Києві, що дозволило напрацювати колосальний досвід і створити власний неповторний стиль. PSP пропонує вам не тільки цифровий або офсетний друк постерів, буклетів, календарів, журналів, а й широкого формату.

Наші фахівці зможуть реалізувати будь-які ідеї, використовуючи для цього найрізноманітніші носії:

  • біг-борди
  • банери
  • візитки
  • листівки
  • каталоги
  • проспекти
  • буклети
  • журнали
  • пакети і ін

У чому запорука ідеальної поліграфії?

Відмінна якість вам гарантовано, які б завдання не стояли: просування бренду або промоушн компанії, соціальна реклама або вітальна листівка. Досягти такої добротності дозволяє використання сучасного закордонного обладнання відомих марок.

Поліграфія належного рівня також є результатом якості витратних матеріалів: фарб, паперу, плівки. Ми використовуємо витратні матеріали тільки від відомих виробників, неодноразово підтвердили на світовому ринку гідну якість своєї продукції.

Філософія партнерства

Ми стверджуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення. Наші фахівці зможуть як обробити і підготувати до друку вже готовий макет, наданий замовником, так і розробити будь-який проект з нульового циклу. Вам достатньо буде озвучити загальну концепцію, а наші дизайнери і художники втілять її в життя. Керуючись побажаннями замовника, ми розробимо макет ваших буклетів, флаєрів, рекламних постів, перетягів тощо. При цьому, будучи професіоналами, неодмінно врахуємо правила колористики і особливостей людського сприйняття. Даний підхід дозволить отримати максимальний ефект від виготовленої продукції.

Принципи

Після розробки макета наші технологи проконсультують вас щодо оптимальних матеріалів, визначаться з технологією і підберуть потрібні фарби. Перед завершальним етапом ми проводимо кольорову пробу – попередній друк на вибраному носії з метою визначення, наскільки фарби будуть відповідати розробленому макету.
З метою досягнення максимально якісної передачі кольору усуваються всі невідповідності та неточності.

Оперативний друк

При офсетному або широкоформатному друці існують необхідні технологічні перерви. Якщо ж замовлення потрібно виконати «сьогодні на сьогодні», на допомогу приходить оперативний друк. Передача кольорів і півтонів настільки ж чітка, як і при офсетного друці, а завдяки безперервності процесу досягається максимальна швидкість.

З нами вся Україна побачить ваші ідеї. Зробивши замовлення на поліграфічні послуги у нас, ви переконаєтеся, що можливо високу якість при розумних цінах в кращій поліграфії Києва – «Перший Супермаркет поліграфії».

Технология изготовления стикеров

Стикеры еще называют рекламно-информационными наклейками. Их можно увидеть практически везде в повседневной жизни. Изделия клеят там, где большой поток людей: на улице, в метро,…

Психология изображения в рекламе

Изображение, наряду с текстом, является важной частью среди прочих элементов рекламы. В большинстве случаев удачно подобранное изображение усиливает воздействие рекламного объявления на читателя. В…

Кто придумал календарь

Ежедневно мы пользуемся календарем не задумываясь о его создателях. У человечества долгая история, но ученым удалось установить где впервые придумали такого полезного помощника. На…

Дизайн настенных календарей: основные особенности

Настенные календари можно совершенно заслуженно считать одним из наиболее востребованных видов полиграфической продукции. Они пользуются немалым спросом, что вполне объяснимо. Такой предмет одновременно является…
Меню