Брошури – оперативный друк брошрр в Києві

Поделиться страницей

Загружаем...

Замовити чи задати запитання

0% Complete

  * Обязательно

  Приклади продукції, що виготовляється

  Друкуємо від 1 штуки, будь-якого розміру і форми.

  Рекламні брошури – унікальна можливість ознайомити потенційних покупців і замовників з діяльністю вашої фірми. Рекламна брошура повинна бути яскравою, привабливою, містити якісні зображення, цінники, фотографії та текст, написаний зрозумілою і досить великим шрифтом. Ось чому є всі підстави довірити виготовлення брошур фахівцям в області дизайну – таким, які працюють в «Першому Супермаркеті поліграфії».

  Наша компанія здійснює друк брошур в Києві. Асортимент наших пропозицій необмежений: сучасне обладнання дозволяє надрукувати продукцію будь-якого формату – про це найкращим чином свідчать наші готові роботи. Також ми цінуємо час наших клієнтів, і моментально приступаємо до виконання замовлення. Рекламні брошури найчастіше друкуються у великій кількості, тому економну витрату фінансів при хорошій якості – головна умова. Ми пропонуємо вам оформити заявку на сайті з можливістю миттєвої відправки ескізу і отримати 5% знижки вже сьогодні!

  Види брошур

  На відміну від листівок і флаєрів, брошури відносяться до категорії многостраничной поліграфічної продукції, завдяки чому істотно розширюються їх інформаційні та рекламні можливості.

  В даний час виготовляються брошури наступних видів:

  1. Інформаційні
  2. Рекламні
  3. презентаційні

  У сучасному суспільстві брошури використовуються повсюдно. Вперше з ними стикаються студенти і учні, цей вид поліграфічної продукції доносить інформацію як споживачеві медичних послуг, так і клієнту туристичних компаній, слухачеві курсів іноземних мов.

  Переваги брошур

  Незважаючи на активний розвиток електронного маркетингу, брошури, як засіб друкованої інформаційно-рекламної продукції не втратили свого призначення. Це пов’язано з рядом факторів:

  1. Брошури доставляються адресно, тобто призначаються конкретної людини
  2. Вони одним своєю появою привертають увагу потенційного клієнта
  3. Друковані видання не викликають рефлекторного бажання позбутися від них, як багато електронні листи-розсилки
  4. Надрукована на папері інформація людською свідомістю сприймається як більш цінна, ніж надана в електронному вигляді
  5. Читати брошуру набагато легше і приємніше, ніж будь-який електронний видання.

  Наша компанія здійснює друк брошури, а також каталогів, журналів тиражами від 1 шт. до 1 млн. шт. Робимо будь-яких розмірів і форм, з будь-якими «фішками» що ви придумаєте.

  Брошури

  Наша компанія виготовляє брошури, журнали, каталоги тиражами від однієї одиниці до 1 млн.шт. Продукція може бути будь-якого розміру і форми, з якими завгодно “фішками» і «заморочками».

  Сучасне рекламне рішення для невеликих просторів

  Сучасний діловий світ уже давно оцінив переваги поліграфії. Поряд з тим, що це недорогий спосіб заявити про себе потенційним споживачам, дати інформацію про нову продукцію, поточні акції, знижки або майбутні заходи, так ще й чудовий засіб охопити масову аудиторію. Якщо мова йде про глибоку ознайомленні з продукцією або компанією, рекламні плакати або біг-борди не підходять. У таких випадках потрібно використовувати брошури і каталоги. Це рішення розумне для бізнес-простору в усіх регіонах України, в тому числі і для Києва.

  Друк брошур

  Давайте визначимося з поняттям. Брошурою є неперіодичне видання з кількістю сторінок від чотирьох до сорока восьми. В залежності від побажань і потреб замовника можуть бути бакшишниками або поодинокими.

  Крім того, що сама друк брошур проводиться різними методами, їх скріплення також може бути різним:

  • пружинне;
  • скобами;
  • термобиндер.

  Вибір методу скріплення залежить від конкретного завдання, оскільки кожен з них має свою специфіку. Наприклад, в брошуру або каталог на пружині можна додати кілька додаткових аркушів, не перевидаючи весь тираж.

  Виготовлення брошур в Києві

  Фірма PSP займається поліграфією вже більше п’яти років і за цей час накопичила достатній досвід, що дозволяє задовольнити будь-які побажання своїх замовників в області друку. При цьому виготовити каталоги і брошури ми можемо як на основі наданого макета, так і розробивши його самостійно.

  У нас працює штат професійних дизайнерів, маркетологів і грамотних технологів-поліграфістів. Ми зробимо макет, грунтуючись на вашому фірмовому стилі, використовуючи фірмові кольори і розробивши індивідуальну модульну сітку для грамотної подачі інформації.

  Залежно від тиражу використовується офсетний, оперативний друк або ж ризография. Для додаткового оформлення ми виробляємо також

  • ламинацию;
  • блінтованіе;
  • термопод’ем;
  • тиснення;
  • конгреф;
  • вибірковий лак.

  Оскільки брошури друкуються на папері щільністю від 150 г / м.кв., Її щільність дозволяє не бігувати додатково блокові листи.

  Про високу якість нашої продукції говорить той факт, що за час своєї діяльності «Перший Супермаркет поліграфії» напрацював широку клієнтську базу. Професіоналізм і креативність наших співробітників – запорука того, що всі ваші ідеї і побажання будуть реалізовані.

  Оставьте ваш отзыв

  Обязательное поле

  rating fields
  Меню