Цифровий друк – оперативна поліграфія в Києві

Поделиться страницей

Загружаем...

Замовити чи задати запитання

0% Complete

  * Обязательно

  Цифровий друк брошур, буклетів, каталогів та ін. – технологія створення відбитка без використання плівок і постійних друкованих форм. На папір (картон, пластик, плівку ПВХ) роздруковується інформація з електронних файлів. Така методика найкраще підходить для випуску невеликих тиражів (від 1 до 1 тис. Примірників) .За допомогою оперативної цифрової поліграфії зазвичай створюються рекламні матеріали для споживчої сфери (візитки, буклети, каталоги, плакати, наклейки, листівки, календарі, листівки). Для випуску видань невеликого формату застосовується листова цифровий друк, а для виробництва інтер’єрної реклами використовується широкоформатне обладнання.

  Переваги цифрового друку листівок, плакатів, візиток і ін.

  Друкарська машина (лазерний принтер, плоттер, різограф) є автоматизованим обладнанням, де всі робочі операції управляються мікропроцесором. За бажанням замовника в видання можуть вноситися будь-які зміни, що зачіпають як текстовий зміст, так і дизайнерське оформлення. Ця опція часто застосовується при виготовленні персональної продукції (наприклад, рекламних листів або комерційних пропозицій, які направляються різним одержувачам).

  Пробний відбиток дозволяє оцінити якість майбутнього видання і отримати об’єктивне уявлення про те, як буде виглядати кожен екземпляр. До переваг цієї технології відносяться також висока швидкість, прийнятна ціна, відмінна якість відтворення. Цифрове обладнання дозволяє використовувати широку гаму кольорів і відтінків, підтримувати друк в різних форматах. Великі зображення формуються за принципом мозаїки – створюються фрагменти «картинки», які потім збираються воєдино (за такою методикою створюються великі плакати та інші рекламні матеріали). Друк відбитків не вимагає спеціальної підготовки – можна створювати продукцію «точно в строк», коли виникне необхідність. Оперативний цифровий друк незамінна при проведенні деяких рекламних акцій або позапланових громадських заходів.

  Послуги цифрового друку від компанії PSP

  Цифровий друк на футболках на тканини при використанні обладнання останнього покоління дає можливість створювати продукцію, якість якої не поступається виданням, виконаних по офсетного технології. Це стосується, в першу чергу, повнокольорових барвистих видань, дизайнерських та інтер’єрних матеріалів.

  Фахівці нашої компанії виконують різні за обсягом замовлення, гарантуючи бездоганну якість виконання і застосовуючи, при необхідності, термінову цифровий друк. Ми проводимо попередні розрахунки, щоб вибрати оптимальну технологію друку для кожної заявки. Це дозволяє вибудовувати справедливі і прозорі фінансові взаємовідносини з клієнтами.

  Цифровий друк є одним з найбільш якісних і надійних методів поліграфії сьогодні. Комп’ютеризоване управління процесами на всьому етапі роботи друкарського обладнання дозволяє скоротити час друку, збільшити обсяги тиражу, скоротити витрати за рахунок економії коштів на друкарських дорогих процесах. Крім вище зазначених переваг, цифровий друк вигідна більшою мірою для малотиражних видань (до 1000 екземплярів). З усіма більшими замовленнями краще впорається офсетний друк. Варто згадати, що технологія цифрової поліграфії грунтується на отриманні відбитків шляхом використання змінних форм. Даний метод дозволяє поліграфічним компаніям надавати широкий спектр послуг в даній галузі і виконувати свою роботу оперативно і якісно.

  Область застосування повнокольорового цифрового друку

  Як вже було зазначено, цифровий друк сьогодні вважається найбільш оперативної поліграфічної технологією, яка дозволяє роздруковувати зображення безпосередньо з комп’ютерних файлів, тим самим заощаджуючи час і гроші на підготовчих друкованих процесах. Сьогодні такий швидкий і економний метод актуальний для більшості замовників. Область застосування цифрової поліграфії сьогодні досить широка:

  • Термінова цифровий друк: фотографій, фірмових бланків, конвертів, візиток, папок, дипломів, грамот, посвідчень;
  • Друк рекламної продукції: листівки, етикетки, флаєри, маленькі і великі наклейки, каталоги, плакати, листівки, буклети, банери, брошури та багато іншого.

  якість

  1. Друкарський цифровий друк та офсетний ні в чому не поступаються один одному. Якість зображення і в першому і в другому випадку виходить чудовим. Але цифрова кольоровий друк А3, А4 і інших форматів зручна тим, що дозволяє робити тираж від одного примірника, оперативно редагувати текст або вносити інші зміни, при цьому в будь-якому випадку тираж буде рентабельним.
  2. Цей метод дозволяє наносити зображення на папір різної якості, друкувати в форматах A3 і А4. Це зручно і вигідно для цифрового друку листівок, візиток, наклейок, флаєрів, стікерів і т.д.
  3. Значною перевагою цифрового друку є гарна якість зображення, чіткість, відмінна передача кольору, за всіма цими параметрами вона не поступається промислової поліграфії.

  Переваги цифрової поліграфії

  1. Можливість роздрукувати попередній екземпляр продукції і при необхідності внести в нього зміни. Це дає можливість перевірити якість друку, дизайн зразка.
  2. Економія коштів забезпечується за рахунок можливості уникнути додаткових переддрукарська підготовчих процесів.
  3. Якість зображення контролюється комп’ютерами і дозволяє уникнути дефектів.
  4. Відмінна якість картинки цифрового друку особливо помітно при нанесенні професійних фотографій.
  5. Висока швидкість нанесення дозволяє отримати тираж протягом одного дня.

  Поліграфічне обладнання

  Сьогодні на ринку поліграфії виробники пропонують широкий вибір обладнання: цифрові друкарські машини і друкарські системи для промислових друкарень, копіри, принтери і малогабаритні, що не продуктивні дуплікатори (різографи), призначені для невеликих компаній, офісів, навчальних закладів і, навіть, для домашнього користування. Серед добре зарекомендували торгових марок слід виділити: XEROX, HP, RISO, DUPLO, EPSON, INDIGO, VUTEK.

  Наші послуги

  Наша компанія надає послуги в сфері цифрової поліграфії в Києві. У нашому розпорядженні сучасне обладнання, яке забезпечує отримання зображень у відмінній якості і за досить короткий термін. Якщо вам необхідна швидка і якісна цифровий друк в Києві, звертайтеся в нашу поліграфічну компанію за вказаними на сайті контактам.

  Оставьте ваш отзыв

  Обязательное поле

  rating fields
  Меню