Що таке буклет і які бувають види рекламних буклетів

Поделиться страницей

Буклет – це різновид поліграфічної продукції, яка друкується на аркуші А3 або А4, складеному в кілька разів. Основна характеристика – багатосмугова.

Популярність буклетів пояснюється їх основними перевагами: низькою вартістю на тлі високої інформативності; більш структурованим текстом, що полегшує сприйняття рекламного пропозиції; компактністю і солідністю. Буклет не залишає відчуття незавершеності, яка може виникнути, наприклад, при ознайомленні з листівкою.

Види буклетів в залежності від змісту та оформлення

  • Інформаційні. Містять основну інформацію про послугу або товар, яка викладена максимально лаконічно, не перевантажуючи споживача зайвими подробицями. Мета таких буклетів – максимально зацікавити потенційних клієнтів. При виготовленні даного виду рекламної продукції вітається використання фотографій, таблиць, графіків.
  • Іміджеві. Застосовуються для створення позитивного іміджу компанії. Оскільки такий буклет повинен підкреслювати солідність і індивідуальність фірми, при його виготовленні застосовуються оригінальні дизайнерські рішення. Іміджеві буклети повинні обов’язково містити інформацію про підприємство та про його діяльність.
  • Для акцій. Рекламні заходи, які пропонують реальні вигоди споживачам (знижки, сезонні розпродажі, день народження фірми, оформлення дисконтних карт), дають компаніям великий приплив нових клієнтів. Для оповіщення про такі події, як правило, використовуються буклети з докладним викладом умов акцій.
  • Для поштової розсилки. Цей вид рекламної продукції приходить поштою і носить персональний характер – комунікатор звертається індивідуально до кожного адресата.

Види рекламних буклетів в залежності від форми

  1. З одного лінією згину – з одним фальцем.
  2. З двома лініями згину (два фальца) – лифлет або Євробуклет.
  3. Багатосторінковий, що складається з декількох листів, які скріплені термоклеем, скріпкою або пружиною – брошура.
  4. Нестандартні форми буклетів. Наприклад, Євробуклет, виконаний на подовженому аркуші, який складний у багато разів (у вигляді гармошки).

Замовити буклети всіх видів ви можете в Першому Супермаркеті поліграфії.

Оставьте ваш отзыв

Обязательное поле

rating fields
Меню