Які бувають календарі?

Поделиться страницей

Сплав красивого естетичного сприйняття і практичності робить календар практично незамінним предметом в будинку або офісі. Цілих дванадцять місяців він буде служити відмінним носієм рекламної інформації компанії і хорошим нагадуванням про ваш презент. Всі плюси цифрового друку можуть знайти застосування в календарях.

Види календарів

  1. Кишенькові – такі календарі вважаються незамінними при будь-яких промоушн і PR-кампаніях. Їх також називають дешевою альтернативою візитної картки. Ці календарі ефективні і недорогі, саме тому їх, найчастіше, замовляють великими тиражами. Календарі кишенькового типу доцільно роздавати на конференціях, розпродажах, виставках і так далі.
  2. Настільний перекидний календар. Це більш компактний, однак, не менш функціональний варіант. На аркушах наноситься календарна сітка і, найчастіше, різними декоруючими елементами: цитатами, картинами, фотографіями або цікавим абстрактним малюнком. На каркас цього календаря найчастіше наноситься реклама послуг (товарів) або контактна інформація.
  3. Пірамідка або календар-стійка (часто його ще називають «будиночок») – найдемократичніший різновид настільних календарів. Основна відмінність – відсутність навісних листків. Абсолютно вся інформація розташовується на щільному каркасі. Настільні календарі на тривалий період влаштуються в офісних кабінетах співробітників державних установ або маленьких комерційних організацій.
  4. Квартальні календарі складаються зі спеціальних блоків, на яких розміщені курсор і календарна сітка. Над цими блоками розташований ексклюзивний кольоровий постер з усією інформацією про компанії. Внизу календаря або між блоками можливі додаткові вставки, які суттєво покращують зовнішній вигляд, а також збільшують площу для нанесення рекламної інформації. Як правило, в квартальному календарі три календарних блоку. Передбачено і економічний варіант цього календаря з одним блоком. В якості прикраси календар можна забезпечити термометром або годинниковим механізмом.
  5. Плакатні календарі – найчастіше формату А1, А2 або А3. Такий варіант буде доречний в офісі, виробничому складі або магазині. Це з найбільш дешевих видів календарів.
  6. Настінні перекидні – найбільш розкішні і ефектні календарі. Вони складаються з шести або дванадцяти листів з красивим унікальним дизайном і календарної сіткою окремо на кожен місяць (або за 2 місяці на лист). У більшості випадків об’єднуються єдиної графічної концепцією або ідеєю. Це чудовий подарунок для найцінніших і надійних партнерів.
  7. Календарі на магніті. Хоча цей вид з’явився порівняно недавно, він вже встиг підкорити своєю незмінною практичністю. Як правило, це маленький календар, розміщений на гнучкій вінілової магнітної підкладки.
  8. Календарі-закладки – неймовірно функціональна і зручна річ. Багато місця не займає, а служить правдою і вірою дуже довго.

Таким чином, на сьогоднішній день існує досить велика кількість різних видів календарів , причому кожен з них має певними особливостями. Але разом з тим, кожен календар виконує 2 важливі функції – вимірювання часових проміжків і фіксація дат. Тому вибираючи календар, перш за все орієнтуйтеся на конкретні завдання, які він повинен виконувати.

Оставьте ваш отзыв

Обязательное поле

rating fields
Меню