Які бувають папки і для чого вони використовуються

Поделиться страницей

Папки – це такий підвид поліграфічної продукції, який найчастіше застосовується для зберігання різних документів і вважається чудовим доповненням фірмового стилю будь-якої фірми.

Виготовлення папок здійснюється на дизайнерському картоні або на щільному крейдованому папері за допомогою цифрової або офсетного друку. При виробництві папок також можливі і додаткові послуги. Наприклад, лакування або тиснення.

Сьогодні папки це зовсім не розкіш. По-перше, вони є незамінним помічником абсолютно будь-якого офісу. Папки завжди допоможуть зберегти важливі документи або класифікувати їх за певними категоріями. Вони також допоможуть зберігати всю необхідну поліграфічну продукцію в одному місці. По-друге, папки – це відмінний носій реклами: вона може бути розташована або на обкладинці, або на додатках.

Папки можна зробити як стандартного (звичайного) розміру, так і будь-якого іншого (нестандартного). Також папка може бути будь-якої конструкції і форми – тут все залежить від призначень і цілей.

Виготовлення та призначення папок

Сучасний дизайн має на увазі під собою досить часте використання в оформленні папок флексодруку, тиснення, шовкографії або лакування – це все дозволить в кращому світлі підкреслити якість посеред папок більш традиційного виду.

Ще два методи виготовлення папок: склеєні між собою або цельнокроение. Ці два різновиди відрізняються як за функціональними якостями, так і за ціною.

Таким чином, папки , в першу чергу, є рекламним матеріалом, який підкреслює акуратність і серйозність компанії. Папки з нанесеним логотипом фірми завжди привертають увагу потенційного клієнта. І тільки в другу чергу виробництво папок має на меті обліку і зберігання документації.

Які бувають папки

Папка-реєстратор – папка зі спеціальним арочним механізмом. Усередині все листи закріплюються сталевими кільцями-замками. Вони можуть бути різними, залежно від таких параметрів, як розмір і кількість замків-кілець. Розміри кілець безпосередньо впливають на товщину корінця папки. А розмір самої папки залежить від розмірів і кількості зшиваються листів – чим їх більше, тим ширше товщина. Папки-реєстратори можуть бути з глянцевим або матовим покриттям. Їх основне призначення – тривале зберігання великої кількості документів.

Папка з вирубним (або клеєним) кишенею – звичайнісінька папка з картону або крейдованого паперу. Товщина корінця папки, в основному, становить 5-6 мм. Перший варіант папки (з вирубним кишенею) являє собою цілісний лист паперу з загорнутими стінками, які формують кишеню. Другий варіант (з клеєного кишенею) – це обкладинка (основа) і окремо вклеєний кишеню.

Ще один вид папки – папка швидкозшивач. У них, замість кишені, вклеюється спеціальний утримувач з вусиками. А для більшого терміну служби вони ламинируются матовою або глянцевою плівкою.

Оставьте ваш отзыв

Обязательное поле

rating fields
Меню