Навіщо потрібні листівки

Поделиться страницей

Листівки – це такий вид поліграфічної продукції, що виготовляється з паперу абсолютно будь-якого формату, а текст на ньому друкується з двох сторін. Листівки досить популярні серед компаній, які рекламують власні послуги або товари, оскільки можуть вмістити багато важливої ​​інформації. До того ж, вони відрізняються невисокою собівартістю.

Листівки бувають 3 видів:

  • рекламні;
  • іміджеві;
  • інформаційні.

Друк виконується або чорно-білому, або в кольоровому варіанті.

Де використовуються листівки

Листівки допомагають досить оперативно заявити про компанії та залучити число кількість клієнтів. Вони просто необхідні, якщо треба розрекламувати який-небудь продукт, послугу, захід і т.д. Листівки часто використовують для презентації товарів на різноманітних виставках.

Якщо стоїть завдання привернути увагу людей до якоїсь продукції, то кращого методу, ніж листівки – не знайти! Чи не намагайтеся помістити на листівки всю інформацію. Мета листівок – це залучення лише початкового інтересу, а не детальний виклад.

Стандарт листівок – яскравий барвистий рекламний проспект, оформлений на аркуші паперу невеликого (середнього) розміру. Якщо вона буде маленького формату, то велика ймовірність, що вона загубиться, буде викинута, або не принесе бажаного результату. На листівці обов’язково треба вказати суть інформації.

Також листівка повинна залучити погляд якийсь яскравою деталлю. Наприклад, текст, незвичайним малюнком або цифрами.

Правила оформлення листівок

Підхід до виготовлення листівок повинен бути максимально професійним. Важливо враховувати колірну гамму і розмір шрифту в оформленні. З психологічної точки зору найпривабливішим і сприйнятливим кольором є червоний. Він миттєво акцентує увагу на інформації. Однак оформляти всю листівку в червоних тонах не радиться. Його потрібно поєднувати з іншими квітами – наприклад чорним. Шрифт також повинен відповідати контексту інформації, що подається. Добре б розмістити на листівці трохи інформації в цифрах.

Важливе значення має такий параметр, як якість паперу. Серйозна велика компанія, яка замовила листівки, роздруковані на звичайному папері, що не вселить довіри. Не кращим чином буде сприйнята і надлишково прикрашена листівка, яка покликана коротко повідомити про майбутню подію.

Кращим способом поширення листівок вважається їх пряма роздача. Сьогодні для цього можна найняти людей або організувати мітинг. Тоді інформація буде доведена людям максимально швидко і точно.

Листівки найчастіше поширюють в місцях, де дуже багато людей: біля входів в магазини, в торгових центрах, біля метро. Також можливе поширення по поштових скриньках.

Якщо грамотно продумати всілякі нюанси, то грошові кошти, витрачені на виготовлення листівок, окупляться дуже швидко.

Оставьте ваш отзыв

Обязательное поле

rating fields
Меню