Календарі настінні: виготовлення і друк в Києві

Поделиться страницей

Загружаем...

Замовити чи задати запитання

0% Complete

  * Обязательно

  Така корисна і приємна для очей річ, як перекидний настінний календар давно користується попитом в якості ефективного рекламного носія. Як сувенір цю практичну річ, прийнято дарувати солідним клієнтам, партнерам, а також перспективним потенційним клієнтам. Завдяки підвищеній функціональності (особливо якщо вона об’єднана з солідним виглядом, привабливим дизайном), ця продукція не викидається, а дбайливо поміщається на стіну, де знаходиться, як мінімум, цілий рік.

  Пора задуматися як з найбільшою користю відживаючі календарі 2017 року замінити більш актуальними цифрами 2018. Виготовлення настінних календарів на замовлення на 2018 рік у «Першому супермаркеті поліграфії» може позбавити вас від турбот у наближенні році, оскільки ми візьмемо на себе розробку дизайну і виготовлення іміджевого настінного перекидного календаря.

  Наша компанія здійснює друк настінних календарів практично будь-якого формату і найбільш бажаним для замовника способом – методом цифрового друку, за допомогою офсетного друку, способом флексографії. При незмінно високій якості готової продукції наші ціни найбільш сприятливі для клієнтів!

  Види календарів

  Зазвичай поміщаються на стіну подібні вироби підрозділяють на кілька різновидів:

  • Плакатні – найпростіші (але притому яскраві), недорогі (але ефективні) і дають найменшу рекламну площу з усіх. До переваг цих календарів можна віднести їх барвистість, можливість виконуватися найоригінальніше, економічну вигідність. Недоліком вважається необхідність клеїти (прикріплювати) вироби до стіни / шпалер, що в ряді випадків неприпустимо (або просто небажано).
  • Перекидні – солідні і приємні для очей вироби представницького класу. Виготовлення перекидних календарів користується найбільшим попитом, оскільки вони є максимально практичними та приємними для очей. Завдяки тому, що картинка може змінюватися щомісяця – вони не надокучає, так само як і рекламна інформація, на них вміщена. При двостороннього друку, сторінок в цих виробах налічується 8, при односторонній – 14 (аналогічно числу місяців + подвійна обкладинка). Традиційно на останній сторінці, друкується календарна сітка на рік наступний.
  • Квартальний – різновид перекидного календаря, коли перед очима користувача знаходиться відразу три місяці. Відрізняється підвищеною функціональністю.

  Переваги

  Вигоди рекламних носіїв у вигляді розміщені на стіну календарів очевидні. Перебуваючи перед очима клієнтів, колег і партнерів цілий рік, подібні вироби делікатно нагадують про вас і ваших послугах / товари. Недарма найвідоміші компанії, регулярно замовляють стильні календарі, обдаровуючи ними перспективних партнерів. Виконаний якісно, ​​такий календар може служити повноцінним прикрасою інтер’єру – тобто, цілком можливо дарувати їх не тільки в офіси, а й для користування вдома. Відзначивши свята або важливі дати, можна надати додаткову функціональність виробам. А застосувавши оригінальне оформлення, залучити якомога більшу увагу до того, що рекламується.

  Де замовити настінний календар?

  Замовляючи вироби цього типу в «Першому супермаркеті поліграфії» ви отримуєте чудової якості сувенірну продукцію за прийнятними розцінками.

  Саме календарі на стіну складають найбільшу частку серед загальної кількості випущених календарів, причому, не тільки в нашій країні, але і в світі в цілому. Це обумовлює і різноманіття їх видів, дизайну, розмірів. Формально навіть традиційний щоденний календар з відривними листочками відноситься до розряду настінних.

  У нашій країні подібні вироби до сих пір залишаються популярними, особливо серед представників старшого покоління, для яких щоденний процес відривання чергового листка і вивчення міститься на ньому інформації став своєрідним ритуалом.

  Однак наймасовішою є виготовлення календарів плакатного формату і перекидних. Причому кращі зразки, що відрізняються креативним дизайнерським рішенням, виготовлені на сучасному обладнанні з дотриманням всіх необхідних технологічних норм, видрукувані на папері високої якості давно вже стали не тільки предметом, який виконує утилітарні функції, але і деталлю інтер’єру, здатної пожвавити і прикрасити навіть саме стандартне приміщення.

  Плакатні календарі – друк їх виробляється у величезних масштабах, – незважаючи на удаваний недолік простору для фантазії, можуть бути абсолютно несхожими. Що застосовується сьогодні обладнання дозволяє виготовляти їх самого різного розміру (А1, А2, А3 і ін.), В кольоровості 4 + 4, на різній папері, з різноманітним покриттям. Зокрема, плакатні календарі можуть бути покриті спеціальним лаком, або заламініровать.

  Талановито розроблений і вміло втілений в життя дизайн-макет такого календаря може протягом усього року привертати до себе увагу і стати активним джерелом реклами товарів чи послуг, вироблених певною компанією. Якщо ж вам необхідний настінний квартальний календар – друк його краще здійснити в перекидному форматі.

  Існує кілька їх різновидів: одно- і двосторонні на одну пружину (перекидні і з відривним блоком), на три пружини, з різною кількістю рекламних полів, різного формату і т.д. Саме такі календарі є найбільш поширеним бізнес-подарунком партнерам і клієнтам.

  Оставьте ваш отзыв

  Обязательное поле

  rating fields
  Меню