Виготовлення пластикових карт в Києві

Поделиться страницей

Загружаем...

Замовити чи задати запитання

0% Complete

  * Обязательно

  Приклади продукції, що виготовляється

  Ціни на виготовлення пластикових карт

  Найменування тираж Ціна за готову картку Ціна за ембоссированіє Ціна за магнітну смугу Ціна за штрих код і індивідуальний номер
  Картка пластикова , розмір 86 * 54 мм, друк кольоровий з двох сторін, кути округлені, основа білий пластик 50 шт. 550 грн. 150 грн. 150 грн. 150 грн.
  100 шт. 750 грн. 200 грн. 200 грн. 200 грн.
  200 шт. 1 150. 250 грн. 300 грн. 250 грн.
  500 шт. 1 900. 350 грн. 550 грн. 400 грн.
  1 000 шт. 3 100 грн. 450 грн. 800 грн. 500 грн.

  Незважаючи на те, що пластикові карти відносно недавно увійшли в наше життя, вони вже міцно завоювали свою нішу і використовуються в таких областях як медицина, банківська справа, страхування і т. П. Це потужне джерело реклами, що дозволяє підприємствам і організаціям надати клієнту знижку або дисконтну карту з пластику. Також останнім часом все частіше картки використовуються як зручний зчитувач інформації для ідентифікації особи …

  Таким чином, практично у кожного жителя є пластикові карти – Київ, як і будь-який інший великий мегаполіс, постійно розвивається в цьому напрямку, сфера використання вироби стрімко розширюється.

  Пластикові картки: деякі особливості

  Карта з пластика вважається найпоширенішим і ефективним маркетинговим інструментом. Найчастіше його використовують компанії, що прагне залучити нових клієнтів або покупців. Пластик виглядає набагато привабливіше і престижніше у вигляді візитки, знижки або дисконту, а тому навколишні обов’язково звернуть увагу на бренд. Крім того, карти прослужать набагато довше паперових аналогів: не втратять форму, не помнуться і не втратять яскравість кольору.

  Причина переваг, якими володіють пластикові картки – виготовлення, воно здійснюється за особливою технологією на професійному обладнанні.

  • На першому етапі виробництва здійснюється друк зображення на спеціальному пластику;

  • потім відбувається спікання двох листів пластику (лицьовій і зворотній частині) – використовується спеціальний термо-прес, на даному етапі здійснюється додаткове ламінування або лакування, якщо це необхідно;

  • надруковані карти проходять вирубку (вирізання);

  • готується персоналізація (нанесення штрих-коду, емброссірованіе і т. п.);

  • виробляється упаковка.

  Друк пластикових карт в Києві: довіртеся професіоналам

  Супермаркет поліграфії вже багато років виробляє пластикові картки (Київ), цільове призначення яких може бути абсолютно будь-яким:

  • дисконт або знижка;

  • візитка;

  • джерело реклами;

  • ідентифікатор і т.п.

  У своїй роботі ми використовуємо сучасне обладнання та виключно якісні матеріали. Замовляючи пластикові карти, виготовлення (Київ – майстерня знаходиться за адресою, вказаною на сайті) здійснюється з урахуванням побажань клієнта. Для початку вам необхідно розробити макет картки і вказати тип персоналізації:

  • штрих код;

  • ембоссированіє (кольорові опуклі цифри або букви);

  • магнітна смуга;

  • безконтактний або контактний чіп;

  • панель для підпису.

  Також можливо зробити тиснення за допомогою фольги, додатково ламінувати або лакувати виріб для продовження його служби.

  Зробити замовлення на виробництво пластикових карт ви можете вже прямо зараз – оформите заявку в режимі онлайн або зверніться до наших фахівців, замовивши зворотний дзвінок.

  Оставьте ваш отзыв

  Обязательное поле

  rating fields
  Меню