Оперативна поліграфія в Києві

Поделиться страницей

У вас «згоріли» всі терміни на замовлення друкованої продукції? Вас підвели ваші друкарі? Вам потрібна друк поліграфії в Києві «НА ВЧОРА», а ще краще «на позавчора»? Сьогодні у вас захід і ви не знаєте що робити? Вам пощастило, ви знайшли «своє спасіння», швидше нам телефонуйте, а ми вас врятуємо.
У нас осущствляем оперативний друк: візиток , банерів , плакатів , буклетів , брошур , і іншої друкованої продукції.

Послуги оперативної поліграфії надаються як в робочі, так і вихідні дні

.
У діяльності кожної комерційної фірми трапляються форс-мажорні обставини, нерідко пов’язані з термінами виконанням замовлень. Підводять не тільки постачальники і транспортники, а й виробники рекламної продукції, наприклад, поліграфічна фірма не встигає в узгоджені терміни виконати виготовлення візиток, буклетів і каталогів, а презентація відбудеться завтра! Або наклейки були надруковані настільки невиразно і некрасиво, що їх можна використовувати тільки в якості антиреклами. Виправити ситуацію в подібних випадках може тільки оперативна поліграфія, коли послуги виконується в терміновому порядку.

Що таке оперативна поліграфія

Оперативна поліграфія в Києві становить величезну важливість для комерційних фірм, фондів і громадських організацій. Дуже часто виставки, конференції і презентації проводяться з ініціативи головної компанії, яка знаходиться в іншому місті або навіть в іншій країні. Оголошення про час заходу може надійти за добу до його початку і в цьому випадку не обійтися без оперативного друку. У терміновому порядку друкуються плакати, брошури, банери, листівки, буклети. При цьому якість видань зберігається на найвищому рівні. Великі обсяги оперативної друку в Києві можуть виконати тільки підприємства, оснащені найсучаснішим обладнанням, яке забезпечує економічне витрачання фарб, чіткий і «природний» перенесення зображення на папір (або плівку).

додатковий тираж

Оперативний друк в Києві часто потрібно в тих випадках, коли замовники неправильно розрахували кількість партій, а для заповнення пробілу слід випустити додатковий тираж. Наша компанія надає послуги з виготовлення рекламного матеріалу в необхідних замовнику обсягах. Використовуючи оперативну друк (листівок, візиток і ін.) Ми швидко заповнимо нестача продукції, призначеної для проведення рекламної акції.
У динамічно розвивається діловому світі саме відповідають потребам клієнтів і передбачають їх бажання технології користуються підвищеним попитом. Тож не дивно, що оперативна поліграфія впевнено лідирує в переліку подібних сервісів.

Переваги оперативної поліграфії

Сучасні друковані технології підняли оперативну поліграфію на небувалу висоту. З кожним роком кількість людей, які усвідомили переваги оперативного друку високої якості, збільшується в геометричній прогресії.
До незаперечних переваг оперативної поліграфії можна сміливо віднести:

  1. Мінімальні тимчасові витрати на отримання якісної рекламно-інформаційної продукції.
  2. Можливість формування пробних зразків в лімітований відрізок часу з подальшим внесенням змін і отриманням необхідних обсягів друкованої продукції у встановлені терміни.
  3. Доступність поліграфії даного виду.
  4. Бездоганна співвідношення ціни і якості.
  5. Оптимальні умови для друку змінюваних даних, що істотно розширює сфери застосування цього виду друку і відкриває додаткові можливості для замовників даного виду послуг.
  6. Необмеженість тиражу.
  7. Яскраве виконання.
  8. Зручність.
  9. Привабливість.

Без шкоди якості

У PSP працюють досвідчені професіонали, які добре знають, як можна швидко, без шкоди якості розробити барвисті і цікаві за змістом друковані матеріали. Вибравши для оперативної поліграфії нашу компанію, ви отримаєте продукцію, що відповідає європейським стандартам як за рівнем дизайнерського оформлення і змісту, так і за споживчими властивостями. Розробкою проектів займаються кращі художники України, а для перенесення зображення використовуються сертифіковані імпортні матеріали. Наші видання детально продумані, зрозумілі і відрізняються високою естетикою дизайну. Якщо вам необхідно оформити замовлення у вихідні дні – звертайтеся до послуг «Першого супермаркету поліграфії», де ви точно залишитеся задоволені вибором. Всі наші роботи були високо оцінені замовниками, що є предметом професійної гордості.

Оставьте ваш отзыв

Обязательное поле

rating fields