Папки – друк папок в Києві

Поделиться страницей

Загружаем...

Замовити чи задати запитання

0% Complete

  * Обязательно

  Приклади продукції, що виготовляється

  Ціни на виготовлення папок

  папка А4, друк з одного боку кольорова, папір 350 грм., + кишеня для документів 50 шт. 1 500 грн.
  100 шт. 2 400 грн.
  200 шт. 3 900 грн.
  500 шт. 6 000 грн.
  1 000 шт. 8 400 грн.
  2 000 шт. 12 800 грн.

  Папка меню в Києві – така річ, яка постійно піддається механічній дії. Папки меню для ресторанів, кафе передають з рук в руки, протирають від жиру, вологи і пилу, залишають на столі, де знаходиться їжа і завжди є ризик забруднити, облити і навіть підпалити гарячої сигарою такий цінний для кафе і ресторану інвентар. При всіх цих негативних умовах, папки для меню для ресторанів повинні завжди бути чистими, привабливими і новими. Замовляти поліграфічну продукцію щотижня? У жодного підприємця не вистачить коштів на таку руйнівну захід, тому є сенс відразу замовити друк папок в Києві в надійної поліграфічної компанії.

  «Перший Супермаркет поліграфії» – це виготовлення папок в Києві з використанням особливих матеріалів, стійких до стирання і забруднень.
  Наші дизайнери приділять максимум уваги естетичному оформленню кулінарних виробів – яскраві фото, зрозумілий шрифт описів страв і напоїв, щоб ваша продукція була представлена в найвигіднішому світлі.

  Папка для паперів і документів – незамінна річ в будь-якому офісі, на семінарі, презентації, та й просто в житті кожної ділової людини.
  Вона дозволяє компактно зберігати необхідні матеріали, структурувати і підшити документацію для подальшого зберігання.

  Як і будь-яка інша офісна поліграфія, папки – елемент іміджу компанії. Виконані відповідно до брендбуком, вони привертають увагу клієнтів і зміцнюють корпоративний дух співробітників.

  Вручення клієнту документації в папці з логотипом компанії одним пострілом вб’є двох зайців: це і прояв уваги до клієнта (йому не доведеться шукати, куди покласти документи) і пасивна реклама вашої організації. Увага завжди приємно, тому вас запам’ятають. Презентабельні фірмові папки з ретельно продуманим дизайном, мають якісне втілення, створюють позитивне враження. Тому наявність у вас такої поліграфічної продукції дозволить вам ефективно донести своє бізнес-пропозицію до потенційних клієнтів.

  Для семінарів, круглих столів та презентацій зручно використовувати яскраві папки з оригінальним дизайном по темі виступу.
  У них зручно комплектувати роздавальні матеріали та візитки.
  Папки зазвичай служать довше вмісту, так що ваші контакти і фірмовий знак будуть кожен раз попадатися на очі.

  Друк папок від Першого Супермаркету поліграфії

  Виготовлення папок – серйозний процес. Від якості кінцевого продукту і його зовнішнього вигляду залежить імідж компанії, тому ми з величезною відповідальністю ставимося до кожного нашого замовлення. Залежно від призначення, папка має свої особливості виробництва. Звичайні папки, що використовуються співробітниками всередині компанії, виготовляються з практичних і міцних матеріалів, що витримують інтенсивні навантаження: щільного паперу, картону, пластика. Дизайн такої продукції досить лаконічний.

  У тому випадку, коли необхідно замовити друк папок для їх подальшого застосування на презентаціях і виставках, організованих з метою залучення нових клієнтів і бізнес-партнерів, макет розробляється більш ретельно. Підбираються більш дорогі матеріали – це може бути крейдований папір, а також матовий або глянцевий картон.

  Додатково за бажанням клієнта здійснюється ламінування або лакування поверхні, а також тиснення фольгою. Що ж стосується типу використовуваної друку, то ми пропонуємо три варіанти на ваш вибір: офсетний, трафаретний і цифрова.

  Оставьте ваш отзыв

  Обязательное поле

  rating fields
  Меню