Полиграфия – полиграфические услуги в Киеве и Украине

Поделиться страницей

Поліграфічні послуги в Києві, Україні від «Першого Супермаркету поліграфії»

Продукція, виготовлена ​​підприємствами поліграфічної індустрії, оточує нас повсюдно – адже без неї неможливо успішне ведення практично будь-якого бізнесу. Це такі зустрічаються щодня вироби, як яскравий флаєр або оригінальний календар, стильна візитка або яскравий рекламний банер, захоплююча книга або глянсовий журнал. І навіть настала ера цифрових технологій лише зробила таку продукцію ще більш цікавою, кольоровий і привабливою.

Перший Супермаркет поліграфії пропонує різноманітні послуги поліграфії – від виготовлення маленького кишенькового календаря до банерів, плакатів і солідних каталогів. Причому будь-яка продукція буде виконана на найвищому рівні, з використанням кращого обладнання, кваліфікованими фахівцями і в потрібний Вам термін.

Особливості нашої роботи

Вироблена нами друк поліграфії в Києві є цілий комплекс послуг. Замовити у нас можна практично будь-який вид друкованої продукції – наклейки, POS-матеріали, конверти, стікера, пакети, упаковку, етикетки і багато іншого. Будучи не новачками в поліграфії Києва (маючи досвід більш ніж шести років роботи) ми пишаємося тим, що наша продукція допомагає розвитку бізнесу вітчизняних і закордонних клієнтів.

Переваги

Замовляючи друк поліграфії в нашій компанії, клієнти отримують такі додаткові «бонуси» як:

 • Оперативна поліграфія – при необхідності замовлення виконуються з блискавичною швидкістю. А завдяки інтернет-взаємодії з клієнтами, виконання замовлень стало ще більш швидким.
 • Виготовлення будь-якого типу необхідної клієнту продукції, на найбільш підходящому для цього, інноваційному обладнанні.
 • Кваліфіковані фахівці, чия робота допоможе перетворити будь-які задуми в по-справжньому ефективно працюючу рекламну, інформаційну або іміджеву продукцію.
 • Індивідуальний підхід, доставка по території Києва, країні.
 • Повний комплекс послуг галузі, що включає широкі можливості офсетного і цифрового друку.

Нами пропонується високоякісна поліграфія в Києві ціни на яку мінімальні.

Перелік поліграфічних послуг активно розширюється. Іноді буває досить складно вибрати оптимальний варіант виконання інформаційно-рекламної продукції, що робить проблематичним пошук компаній, що спеціалізуються на наданні даного виду послуг. Наявність так званого Поліграфічного Супермаркету дозволяє отримати оптимальне рішення в короткі терміни і домогтися результату, що перевищує всі найсміливіші очікування.

Класифікація друкованої продукції

Кількість найменувань і асортимент поліграфічної продукції активно розширюється, що визначається як потребами ринку, так і стрімким розвитком рекламної галузі. Поліграфічна продукція сьогодні класифікується за своїм

 • призначенням;
 • увазі;
 • варіантів технічного виконання;
 • термінами виготовлення.

Основне призначення друкованої продукції

В даний час друкована продукція з успіхом вирішує цілий перелік завдань, виступаючи:

 1. Засобом передачі інформації як ознайомчої, так і освітньої
 2. знаряддям пропаганди
 3. Ефективним шляхом популяризації наукових знань
 4. Хранителем духовних цінностей
 5. Способом впливу на свідомість цільової аудиторії
 6. Варіантом залучення мас до маркетингової естетики.

Як зробити замовлення?

Тепер не потрібно довго шукати виконавця в г. Киев! Поліграфія, виконувана нашою компанією настільки якісна, а можливості настільки різноманітні, що почавши співпрацювати з компанією PSP, Ви швидко зрозумієте – знайшли найкраще з того, що може запропонувати галузь. У нашому каталозі Ви напевно знайдете той вид продукції, що необхідний. А якщо вийде утруднення з вибором, зателефонуйте нашим консультантам – вони розкажуть, який з видів друкованих виробів в вашому випадку спрацює найбільш ефективно.

Загружаем...

Замовити чи задати запитання

0% Complete

  * Обязательно
  Оставьте ваш отзыв

  Обязательное поле

  rating fields
  Меню